Luksusowe
apartamenty
blisko
Wawelu

WNĘTRZA

apartments_a.jpg
apartments_b.jpg

Wyjątkowe
wnętrza
w sercu
Krakowa

Niezwykłe wnętrza naszego Aparthotelu usytuowane są w samym centrum Starego Miasta, zaprojektowane, doglądane i prowadzone przez rodzinę architektów. Fantastycznie oddają ducha starego Krakowa ze szczyptą współczesnego designu i komfortowym, nowoczesnym podejściem do standardu i poziomu usług. Najlepsze, naturalne materiały, elementy wyposażenia od najlepszych producentów i niezwykłe architektoniczne detale tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz w apartamentach i w ich otoczeniu.

W stylowych, świeżo wykończonych apartamentach z łazienkami i klimatyzacją , znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne z lodówką, drewniane naturalne podłogi i telewizory LCD z dostępem do NETFLIX i Internetu. W całym obiekcie można korzystać z darmowego WIFI.

Dobre usytuowanie obiektu idzie w parze z niespotykanym w centrum, cichym i zadbanym wewnętrznym podwórkiem, na które wychodzą okna apartamentów. Malownicze drewniane galerie, charakterystyczne dla zabytkowych zabudowań Krakowa, zostały odremontowane i stanowią element wyróżniający hotel. Spokojne, zielone otoczenie kontrastuje z bliskością centrum, komunikacji i wszystkich głównych atrakcji miasta.

o nas →

APARTHOTEL

spot01.jpg
spot02.jpg
spot03.jpg

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja
pomiędzy
Starym Miastem
a Kazimierzem

Mamy idealną lokalizację dla wypadów turystycznych i zwiedzania Krakowa – spacerkiem można odwiedzić wszystkie najpiękniejsze i najciekawsze miejsca. Mieścimy się zaledwie 500 metrów od Zamku Królewskiego na Wawelu i 900 metrów od Rynku Głównego. Lokalizacja Apart Hotelu pozwala też na wygodne zwiedzanie Kazimierza – odległość od Placu Nowego, który jest centrum żydowskiej dzielnicy wynosi 500 metrów. Spacer z 1891 ApartHotel na Bulwary Wiślane zajmuje 7 minut, na sławne krakowskie Planty można dojść w 5 minut – podobnie do najbliższego placu zabaw dla dzieci.

W bezpośredniej odległości od obiektu znajdują się sklepy, kawiarnie i restauracje, a także obiekty muzealne i rozrywkowe (w tym ICE Interntaional Conference Centre).

UDOGODNIENIA

reception.svg

RECEPCJA

key.svg

KLUCZ ELEKTRONICZNY

wifi.svg

wi-fi

tv.svg

tv

netflix.svg

Netflix

card.svg

PŁATNOŚĆ KARTĄ

aircondition.svg

KLIMATYZACJA

kitchenette.svg

ANEKS KUCHENNY

cup.svg

KAWA

towels.svg

RĘCZNIKI

cosmetics.svg

KOSMETYKI

breakfast.svg

ŚNIADANIE

APARTAMENTY

Polecamy Apartamenty na pobyty krótkoterminowe, miesięczne, roczne i dłuższe.

apartment_a.jpg Apartment Deluxe →
001/101/201
apartment_b.jpg Apartment Studio →
002/102/202
apartment_c.jpg Apartment Superior →
003/103/203
room_attic.jpg Room Attic →
301/302/303
studio_attic.jpg Studio Attic →
304

USŁUGI DODATKOWE

breakfast.jpg

Śniadanie do
apartamentu

Smaczne i różnorodne zestawy śniadaniowe serwowane są od wczesnych godzin porannych, wprost do Apartamentu.

transfer.jpg

Transport z lotniska

Zapewniamy transport z lotniska w Balicach oraz powrotny. Koszt usługi w 1 stronę wynosi 100PLN do 4 osób. W przypadku transferu z Pyrzowic prosimy o bezpośredni kontakt.

sightseeing.jpg

Zwiedzanie Miasta

Oferujemy możliwość rezerwacji wycieczek zorganizowanych do: Muzeum Auschwitz, Kopalnia Soli w Wieliczce, Wawel i wiele innych oraz informacje o wszystkich atrakcjach.

CONTACT

contact.jpg
Św. Agnieszki 3
31-071
Kraków

Skontaktuj się z nami

contact@1891.pl
+48 668 309 454
Św. Agnieszki 3
31-071 Kraków

PAYMENTS

visa.png
mastercard.png
maestro.png
pp.svg
dinersclub.png
american.png
dotpay.svg
przelewy24.png