← back

O nas

Aparthotel 1891 to niezwykłe wnętrza z widokiem na ciche, zielone patio w samym centrum Starego Miasta. Ten obiekt to realizacja naszych marzeń, ukształtowany przez doświadczenia z wielu podróży i z wieloletniej praktyki w projektowaniu wnętrz.

Jesteśmy rodziną architektów i projektantów wnętrz, którzy w sąsiedztwie swojego domu stworzyli i prowadzą miejsce, które sami chcieliby odwiedzić. Oddaje ono ducha starego Krakowa ze szczyptą współczesnego designu i komfortowym, nowoczesnym podejściem do standardu i poziomu usług.

Naszą pasją jest design, ale też ludzie – bardzo cenimy naszych Gości i staramy się stworzyć im maksymalnie komfortowe warunki do odwiedzenia naszego ukochanego Miasta i docenienia jego niepowtarzalnej atmosfery.

Malownicze drewniane galerie - charakterystyczne dla zabytkowych zabudowań Krakowa - zostały odnowione i wraz ze spokojnym zielonym ogrodem stanowią element wyróżniający nasz obiekt. Kameralny nastrój kontrastuje u nas z bliskością centrum, komunikacji i wszystkich głównych atrakcji miasta.

Apartamenty znajdują się w ścisłym centrum Krakowa, pomiędzy Dzielnicą Żydowską – Kazimierzem, a Zamkiem Królewskim na Wawelu, 950 m od Rynku Głównego. Lokalizacja ta jest idealna na piesze wycieczki, a także na eksplorację klimatycznych barów i restauracji.